Vieta

Jūsų lauksime gamtos apsupty, 

netoli Nemuno įsikūrusioje Sadauskų sodyboje ir Dubysos pašonėje esančioje Zalensų sodyboje.

Sadauskų sodyba

06 21 || 07 05 || 07 18 || 07 25

Vaikai bus apgyvendinami dviejų arba trijų vietų kambariuose. Gyvenamuosiuose nameliuose įrengti dušai ir tualetai, terasa, viskas bus tvarkingai paruošta jūsų vaikams.

Vaikų maitinimu rūpinsis sodybos šeimininkai, kurių šviežios daržovės atkeliaus tiesiai iš jų ūkio ant jūsų vaikų stalo. Vaikai bus maitinami atskiroje patalpoje, kur jiems bus patiekiamas šviežias ir skanus maistas (jei turite alergijų būtinai apie tai infomuokite registracijos formoje).

Įvairiausioms veikloms arba jei mus užklups lietus, turėsime puikią, erdvę, šviesią terasą, kur galėsime dūkti, šėlti ir žaisti įvairiausius žaidimus.

Erdvus ir atrodo nesibaigiantis kiemas ir žaidimų aikštelės kvies vaikus pasimėgauti lauko pramogomis - maudynėmis, smėlio aikštele tinkliniui, badmintonui, puikia, minkšta krepšinio aikštele ir...begalo daug žaliosios pievos ir gryno oro.

Ir žinoma puikusis Nemunas, kuris teka vos perėjus mišku, tad mes tikrai keliausime prie jo...

Adresas:
Jurbarko pl. 351, Antalkių km., Vilkijos sen., Kauno r.

Zalensų sodyba

06 28

Vaikai bus apgyvendinami trijų arba keturių vietų kambariuose. Kambariuose įrengti dušai ir tualetai. 

Vaikų maitinimu rūpinsis sodybos šeimininkai, maistas šviežias ir šiltai pateiktas Jūsų vaikams (jei turite alergijų būtinai apie tai infomuokite registracijos formoje).

Visai šalia sodybos teka puiki upė Dubysa, kur mėgausimės maudynėmis!

Adresas:

Dubysos g. 10, Padubysio k., Vilkijos apyl. sen. LT - 54205 Kauno r.