Programa

Didžiausias siekis, kad vaikas atvykęs į stovyklą jaustų džiugesį, jaukumą, bendrystę, būtų linksmas ir patirtų nuostabias vasaros akimirkas, todėl mes labai kruopščiai ir atsakingai jiems ruošiame programą!


Stovyklos "Saulės žybsnis" programą ruošia savo srities profesionalai - asmenybės treneris, veidoskaitininkas Žydrūnas Sadauskas, emocinių-socialinių kompetencijų edukologė Jurgita Juknaitė - Kozlova ir jau beveik dešimt metų gyvenanti vaikų pasaulyje ir ugdanti juos Rasa Povilavičienė, kuri stovyklas vaikams organizuoja jau šeštus metus.

Visos programos veiklos paruoštos atsižvelgiant į vaikų amžiaus grupes ir poreikį. Programa paruošta taip, kad vaikui būtų ne tik smagu, linksma, bet ir naudinga. 


Programoje jūsų vaikų lauks:

  • Aktyvios pramogos: rytinės mankštos, lauko žaidimai - krepšinis, badmintonas ir kt., maudynės, komandiniai, orientaciniai žaidimai, lobių paieškos
  • Naktiniai ir dieniniai ŽYGIAI
  • Edukacinės programos: eksperimentų šou, šokių bei kovos menų užsiėmimai, kūrybiniai užsiėmimai
  • Vakarinės pramogos: diskotekos, talentų šou, vakarėliai prie laužo
  • Atpalaiduojamosios veiklos: miško maudynės, streso valdymo užsiėmimai
  • Asmeninių talentų pažinimo žaidimai: Žydrūno Sadausko  kurtas archetipų metodas, kuris remiasi Karlo Gustavo Jungo archetipų sistema. Šis metodas leidžia lengvai atpažinti vaiko ir suaugusio  dominuojančius charakterio ir įvairių gebėjimų komponentus. Vaikų atveju šis metodas pristatomas žaidimo - pasirinkimo forma. Kiekvienas išvykstantis gaus savo talentų aprašą.
  • Emocinio pasaulio pažinimo valandėlės - specialiai stovyklai "Saulės žybsnis" VŠĮ Laimi visi parengta SEU (socialinio emocinio ugdymo) programa, padės vaikams: geriau pažinti save ir savo emocijas, labiau pasitikėti savimi, kūrybiškai mąstyti, mokytis užmegzti ir išsaugoti draugystę, lengviau spręsti gyvenimiškus sunkumus. Ši autentiška SEU programa paremta patyriminėmis užduotimis, komandiniais ir kūrybiniais žaidimais. Jokių nuobodžių paskaitų! Vaikams atrodys, kad jie tiesiog žaidžia. "Laukite iš stovyklos sugrįžtančio laimingesnio, labiau savo jėgomis pasitikinčio ir brandesnio savo vaiko", - drąsina tėvelius Jurgita.
  • Kritinio mąstymo žaidimai - Edward de Bono 6 skrybėlių metodas, kurio pritaikymas vaikams leidžia lengvai, žaidimo forma pažinti 6 pagrindinius kritinio mąstymo modelius ir suvokti, kodėl jie mąsto būtent taip, kaip mąsto.
  • Ir, žinoma, nauji draugai ir dar nepatirti nuotykiai!

Detali programa bus atsiųsta kiekvienam užsiregistravusiam likus vienai savaitei iki stovyklos pradžios.