Apie mus

...nugalėk mylėdamas... taip buvo parašyta vienoje išminties knygoje.
Šie žodžiai daug pasako apie mus.

O viskas prasidėjo taip...ieškojau savo vaikams stovyklos...pirmos stovyklos, į kurią jie būtų vykę su nakvynėmis ir radau tikrai nemažai, o tada dukra man sako: "Mama, betgi tu gali suorganziuoti pati" ir tada mano galvoje užsidegė lemputė...ir ji dabar šviečia kasdien ryškesne spalva!

Mes svarstėm, mes svajojom, mes sprendėm, mes atlikome apklausą, mes susitikome su daug žmonių, ir mes patikėjom... išrinkome pavadinimą "Saulės žybsnis" - tai ne apie tą saulę , kuri šviečia danguje, tai apie tą saulę, kuri šviečia žmoguje, kiekvienoje asmenybėje - tik reikia, kad juo kažkas tikėtų, jį kažkas mylėtų ir juo džiaugtųsi, tuomet vidinė saulė šviečia kasdien ryškiau ir apšviečia šalia esantį.

Ir mes subūrėme komandą, komandą žmonių, kurie geba atrasti saulę žmoguje! Ir mes ieškosime tos saulės stovykloje "Saulės žybsnis".

Mes visi - organizatoriai, programos kūrėjai, vadovai ir visi, kurie eina kartu - turime tikslą - prieiti prie vaiko ir parodyti jam, koks jis svarbus, mylimas ir kaip džiugu, kad jis yra šioje žemėje.

Stovyklos komanda

Aš , Rasa Povilavičienė, esu moteris, dviejų vaikų 9m. ir 11m. mama, kurių auginimas atvedė ne tik į savęs suvokimą, bet ir vaiko pasaulį ir parodė, koks jis gali būti įdomus, viliojantis, šokiruojantis ir tuo pačiu reikalaujantis be galo daug laiko, atsakomybės, kantrybės ir dar galėčiau vardinti ir vardinti...

Taigi, jau dešimtmetį domiuosi šiuo visapusišku vaiko pasauliu, ieškau būdų, kaip padėti tėvams ir vaikams, kad tėvai patirtų lengvesnę tėvystę, o vaikai nepakartojamą vaikystę. Ir tai įmanoma!

Prieš šešerius metus vedama noro padėti tėvams ir vaikams įkūriau Visapusiško lavinimo centrą Panevėžyje. Jis leidžia tėvams ir vaikams kartu mėgautis laisvalaikiu, patirti sėkmę, gauti patyrimą įvairiose veiklose. Visapusiško lavinimo centre sėkmingai vykdomos puikios ir smagios vaikų dienos stovyklos "Nuotykių vasara".

Augant vaikams, auga ir mano domėjimosi laukas, tad pradedu kelionę į vaikų stacionarias stovyklas "Saulės žybsnis", kur planuoju patirti dar daugiau nuotykių ir pažinti dar daugiau vaikų, kurie suteiks galimybę dar giliau pažinti vaiko pasaulį ir leisti organizuoti jiems kuo įdomesnį laisvalaikį.

Aš, Žydrūnas Sadauskas, žmogaus asmeninio potencialo analizavimo ir prognozavimo metodikų treneris. Jau 10 metų praktikuoju ir mokau kitus veidoskaitos ir profailingo metodikų. Transformacinių ir psichologinių knygų rašytojas, mokymų, kursų autorius, lektorius. MB "Psichologijos laboratorija" organizacijos narys. Įmonė organizuoja mokymus skirtus žmonių asmeninių talentų atpažinimui ir tobulinimui. Įvairiomis metodikomis padedu žmonėms atskleisti jų autentiškus talentus ir gebėjimus. Parašyta knyga "Vaikystės šešėliai" (2020m.) yra populiariosios psichologijos knyga, kurioje pateikiu tam tikrus charakterių blokus, kurie atsiranda vaikystėje. Knygoje dalinuosi savo ilgamete patirtimi, kuri padėjo suprasti, kad kompleksai formuojasi labai jauname amžiuje.

Smagu, prisijungti į stovyklos "Saulės žybsnis" komandą, nes matau prasmę ateities kartose. Žinau, kad jeigu vaikai žinos savo gebėjimus, gebės kritiškai mąstyti ir vertinti save bei aplinką, užaugs savimi pasitikinti, save ir kitus gerbianti, gebanti priimti teisingus sprendimus karta, kuria mes visi labai didžiuosimės ir džiaugsimės. 

Aš, Jurgita Juknaitė - Kozlova esu dviejų vaikų mama, socialinio emocinio ugdymo specialistė, edukacinių programų ir leidinių vaikams ir paaugliams autorė. Savo mokymuose, programose ir edukacijose jau sulaukiau daugiau kaip 4000 vaikų ir jaunimo.

Džiaugiuosi galėdama prisjungti prie stovyklos "Saulės žybsnio" komandos ir paruošti smagių ir įdomių žaidimų programą, kuri net tik bus linksma, tačiau atvers daugiau žinojimo apie save, atneš daugiau pasitikėjimo ir išlaisvins vaizuotę.

Kad skleisčiau savo žinutę, įkūriau VŠĮ Laimi visi, tai įstaiga, kuri paremta idėja, kad kiekvieno žmogaus gyvenimas ir tarpasmeniniai santykiai gali būti, ir turi būti harmoningi, veikla nukreipta į socialinį emocinį žmogaus ugdymą. Veikla paremta asmenine ir profesine patirtimi. Savo veiklose, edukacijose ir mokymuose taikome TOC for Education (Apribojimų teorija) metodiką, koučingo idėjas ir sąmoningumo žaidimą Points of You, sėkmingos tėvystės įgūdžių ugdymo programas, emocijų paleidimo, emocinio intelekto ir gyvenimo įgūdžių lavinimo technikas bei nuolatinio asmens tobulėjimo principus.

Mano veiklos misija - vaikų, paauglių, jaunimo ir suaugusiųjų socialinis ir emocinis ugdymas, gyvenimo įgūdžių tobulinimas, sąmoningumo ir efektyvaus mąstymo lavinimas.

Aš esu Ugnė ir šioje stovykloje būsiu pasiruošusi įžiebti kiekvieno vaiko kūrybinę ugnelę.

Stovykla yra vieta, kur gali ne tik linksmai ir energingai praleisti laiką, bet ir pasiimti naudingų potyrių ir atrasti save, kaip asmenybę. Esu pasiruošusi padėti atrasti vaikų unikalumą, išlaisvinti kūrybiškumą, sužadinti žingeidumą ir kartu iš stovyklos išeiti ūgtelėjus ne tik ūgiu, bet ir vidumi. Tikiu, jog galėsime būti pačiais geriausiais draugais su kiekvienu iš Jūsų vaikų, kartu žaisti, dūkti ir esant reikalui paplepėti apie viską net ir vidury nakties. 
Nekantrauju su Jumis susipažinti!

Esu Gedas, tačiau draugai mane vadina "Treneriu". "Treneriu" mane draugai vadina turbūt dėl atsidavimo darbui, dėl didėlio noro padėti išspręsti kitų žmonių problemas. Tikiu, kad stovykloje kiekvienas vaikas taps draugu, noriu, kad jie smagiai, aktyviai ir draugiškai leistų laisavalaikį, o su manimi jiems tikrai nebus nuobodu!

Baigiau kineziterapijos studijas, todėl galiu užtikrinti smagiausio aktyvaus laiko ir patarimų apie sveikatingumą iš manęs tikrai netrūks.
Laukia puikus metas!

Aš, Sandra, pažadu su manim bus laaabai smagu! Jeigu kuris nors karantino metu per daug "užsisėdėjote", esu tas žmogus, kuris nenustoja skatinti visų judėti ir būti fiziškai aktyviems! Remiuosi treniravimo metodika, pagal kurią žmogus kasdieninėje veikloje galėtų judėti, kaip įmanoma laisviau. Kartu galime suformuoti įpročius, pasiekti tiek fizinius, tiek emocinius rezultatus.

Inovatyviai žiūriu į vaikų fizinį udymą. Kad vaikai noriai dalyvautų ir patirtų judėjimo džiaugsmą, susipažinsime su tradicinių ir netradicinių sporto priemonių panaudojimo idėjomis vykdant fizinio ugdymo veiklas. Praktinių užsiėmimų metu mesime iššūkius sau ir savo varžovams, išbandysime save individualiose ir komandinėse užduotyse ir įgysime "SuperGalių".

Esu Inga, labai myliu vasarą ir saulę, dar labiau myliu vaikus, todėl ne tik visus mokslo metus, bet ir vasarą noriu leisti su jais. Noriu kartu kurti mažus stebuklus, susidraugauti, atrasti, patirti, pajausti, išmokti, žaisti ir nuo ryto iki vakaro nepaleisti šypsenos iš veido. Mėgstu užkrėsti kitus pozityvumu. Tikiu ir matau ,,saulės žybsnį" kiekviename žmoguje. 

Susitiksime ir šia paslaptimi dalinsiuos su Jūsų vaikais! 

Esu Sandra. Draugai bei pažįstami mane vadina gyvenimo motyvatore. Viena iš mano nuostabių gyvenimo patirčių yra buvimas su vaikais. Kartu mes mokomės, augame, tobulėjame! Man svarbiausia, kad vaikai jaustųsi saugūs, nepaisant kur jie yra, kad patikėtų, jog jie visi yra unikalūs ir gali mėgautis gyvenimu. Kad kiekviena gyvenimo situacija jiems yra geriausia, kad visi jausmai ir emocijos suteikia jiems puikią galimybę kiekvieną dieną vis labiau pažinti, pasitikėti savimi ir kitais, supančiu grožiu aplink - spalvotu, nuostabiu, ypatingu, unikaliu pasauliu. Aš tikiu, kad man pavyks tuo įtikinti vaikus! Laukiu neįtikėtinų nuotykių stovykloje "Saulės žybsnis".

Esu Meda, mergina, kuri gimiau stovyklauti. Dar prieš pradedant lankyti mokyklą turėjau nemažai stovyklautojos patirties. 15-a vasarų stovyklaudama supratau, kad mano santykis su stovyklomis turi tęstis, todėl džiaugiuosi dirbdama stovyklos vadovės darbą. Be galo myliu vaikus, esu draugiška, kūrybiška, supratinga ir pozityvi. 

Kiekviena stovykloje praleista diena bus aktyvi ir kupina įdomių atradimų, tad labai nekantrauju susipažinti su vaikais, kad galėčiau jiems palikti neužmirštamą vasaros prisiminimą!

Aš esu Viktorija. Darbas su vaikais ir jaunuoliais mane įkvepia. Su vaikais man svarbu užmegzti pasitikėjimu paremtą bendravimą ir draugystę, kurti ryšį su jais bei juos pažinti, nes būtent tada vaikai gali išdrįsti išsakyti savo mintis, išbandyti naujoves, būti spontaniškais, kūrybingais ir svarbiausia - galime būti savimi. Esu labai laiminga galėdama prisidėti prie šios stovyklos bei padėti vaikams atrasti jų talentus, pažinti save ir kitus, susirasti naujų draugų ir tiesiog linksmai bei įsimintinai praleisti laiką.

Esu Rugilė ir darbas su vaikais mane įkvepia! Mano pagrindiniai tikslai šiai stovyklai yra keli. Vienas iš jų - skatinti vaikus būti savimi ir nebijoti svajoti. Taip pat tikiuosi ir pati iš vaikų pasisemti naujų (kartais genialių!) įžvalgų bei mokytis į gyvenimą žvelgti per paprastą, situacijų nekomplikuotą vaikiško žvilgsnio prizmę. Esu pilna vidinio kūrybinio potencialo, kuriuo noriu pasidalinti su vaikais bei, neabejotinai, linksmai praleisti laiką kartu! Vasara, laužas, vakariniai pašnekesiai ir bendrystė...  Iki susitikimo stovykloje!

Esu Viktorija, mergina, kurią nuo vaikystės supa vaikai. Užaugau daugiavaikėje šeimoje, kurioje gyvenimas panėšėjo į nesibaigiančią stovyklą: žaidimai, išdaigos, draugystės, mokymasis dalintis, pykčiai ir susitaikymas... Dabar, jau užaugusią, mane supa sūnėnai ir dukterėčios, kurių energija ir nuoširdumas man yra didžiulė motyvacija ir pavyzdys. Tikiu, kad ryšį sukursiu ir su stovykloje "Saulės žybsnis" esančiais vaikais, kartu kalbėsimės, žaisime, elgsimės kaip tikra komanda ir kursime ryškiausius vasaros prisiminimus. Nekantrauju susitikti!